DJ SHURO

1545696_794460700567262_567928101_n

Meno: Martin Šuriansky
DJ meno: Dj Shuro
DJ od roku: 1998

 

O mne:

Hudbe sa venujem od začiatku 90 tych rokov čím som si vytvoril celkom slušný hudobný prehľad, vždy ma to ťahalo viac k tanečnej hudbe a djskej technike. Niekoľko rokov som pracoval ako technik v regionálnom rádiu. Dianie v Slovenských diskotékach sledujem od roku 1995 . Prvé skúsenosti za mixom začínam naberať vo veku 15 rokov na komerčne zameraných diskotékach keď na Slovensku kraľoval tzv.Dancefloor, no neuspokojil som sa iba s týmto štýlom a popri komercií som prezentoval House music no nepohrdol som ani kvalitnou Black Music.
V roku 2002 odchádzam do U.K kde som sa pozrel na prsty skúseným profíkom v renomovaných Londýnskych kluboch ( Ministry of Sound, Pacha, Fabric,Koko ). V tom čase boli mojimi vzormi Roger Sanchez, Danny Rampling, Alan Thompson, Pete Tong, Junior Jack, ATFC,Joey Negro., Dj Pippi, Jamie Lewis,Hardsoul,Copyright. V Londýne objavujem viac hudobných štýlov ktorými sa chcem uberať v ďalšej kariére, k srdcu mi prirástli hlavne Soulful House, Funky House,Balearic a Latin House,Tribal. Podarilo sa mi stretnúť aj niekoľkých známych djov : Roger Sanchez, Sandy Rivera, Copyright, James Zabiela, Simon Dunnmore, Junior Jack. Beriem všetko s nadhľadom, mám rád humor, slnko, pohodu, skvelú hudbu a samozrejme skvelých ľudí bez ktorých by to nešlo. V súčasnosti používam pri hraní Pioneer 2x CDJ 2000 a mix DJM 2000, I Pad 2.

 

Referencie/podniky:

CLUB 21 Zemianske Kostolany ( 5 rokov rezident ), Infinity Club Partizánske ( resident), Life Club Považská Bystrica, K1 Oslany, One Hlohovec, Europa 2 Point Trnava, Mexiko NR,Club 89 Levice

 

Hudobný rozhľad :

Mám rád kvalitný House s prvkami Funky House, Vocal, Tribal, Saxo, Electro a Latin House, takisto môže byť aj R&B, Hip Hop, na disco prevláda komercia.
Nemám problém s Oldies 80‘s- 90’s a špecializujem sa aj na Latino Party. V mojich setoch prevládajú skladby s vokálmi a latino prvkami, ktoré vedia vytvoriť správnu atmosféru klubov na ostove Ibiza. Preferujem produkciu z vydavatelstiev ako Defected,Hed Kandi, Copyright,CR2,Soulfuric Deep,Soulfuric Traxx, Milk and Sugar, Purple Music, SuSu, SoulHeaven, Urbana, Big Love,Vendetta, Blanco Y Negro atd. Vyhýbam sa skladbám s brutálnymi elektroidnými prvkami,taktiež nepreferujem žánre ako sú Trance,Techno, DNB.

 

Fanpage: www.facebook.com/pages/dj-shuro/222119455848