DJ Sebastian Crown

1375098_628775850505053_838679736_n
Biografia
O mne:

Mladý, energický a flexibilný DJ, ktorý vždy dotiahne hranie do toho správneho konca. Jeho veľkou prednosťou je maximálne prispôsobenie sa požiadavkam klientov a zákazníkov. Komunikácia s publikom, príjemný hlas, skvelá práca s mikrofónom, to všetko sú jeho veľké plusy.DJing je pre neho vášeň, hobby a zároveň práca, a preto nie je len človekom čo baví ľudí, ale je súčasťou baviacich sa ľudí. Okrem prehľadu v aktuálnej hudobnej scéne (komercia, tanečná muzika) sa orientuje na žánre Trance a Minimal techno. Podľa neho sú to dva žánre, ktoré majú aj dušu…

Referencie:

Keďže väčšinou hrávam na komerčných diskotékach, vidieť ste ma mohli na týchto miestach, kde prevažne stále pôsobím: ONE Club (HC), Mexiko Night Club (NR), Emer Club (Radošina), DiscoJack (Borský Mikuláš), SuperNova (Myjava), Wood Pub (Vráble), Black Bar (Vrbové), Slopper Club (HC), NY Bar (Nemšová), History (TT). Príjemné hranie som zažil aj v baroch a kaviarňach: Déjá Vu Coffee (PN), Miami Club (TT), Morghan (Myjava). Clubové akcie: Atmosphere vol. 3 (TT), Kopec vol. 3 (HC) – spoločne s DJane Dara. Tu som si zahral po boku najväčších mien slovenskej undergroundovej scény, menovite Toky & Boss, Yanco Kral, Dolyx & Zybex, Kizzah. Medzi moje hrania môžem zaradiť aj stužkové slávnosti, narodeninové oslavy, firemné akcie, silvestrovské akcie.

Hudobný rozhľad:

Aktuálna komerčná scéna, elektronická tanečná hudba (progressive house, tech-house), Trance, Minimal Techno. Keďže hrávam aj oslavy, firemné akcie, stužkové a pod., mám prehľad v hudbe 70-90 rokov, SK-CZ.